Pro/Non-Pro KudoZ
Thread poster: zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
Local time: 01:39
English to Hungarian
+ ...
Apr 10, 2008

Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülí... See more
Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet. Csak azért hívom fel a figyelmet erre, mert nem hiszem, hogy mindenki ismeri ezt a funkciót.Collapse


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 20:39
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
További infó a PRO ill. nem-PRO beállításról Apr 11, 2008

Zsuzsa Karoly-Smith wrote:
Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével.


Ne feledd, hogy a nem regisztrált felhasználók által feltett KudoZ-kérdések automatikusan nem-PRO minősítéssel kerülnek a rendszerbe. Még ha esetleg tudná is az illető, hogy az adott kérdés PRO-szintű, nem állíthatja arra a szintet.

Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet.


Ezen kívül a Moderátorok illetve a KudoZ-editorok akármikor módosíthatják a kérdés szintjét, nem kell feltétlenül 3 szavazatnak összegyűlni.

[Edited at 2008-04-11 21:50]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pro/Non-Pro KudoZ






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »